Oryginalne konta betfair.com, bet365.com oraz pinnacle.com (z najmniejszymi ograniczeniami) dostępne wyłącznie przez acc-ex.com! >>>> Inni bukmacherzy na życzenie >>>> Użyj naszej usługi ekspresowej (opłata 6%) dla szybszych transakcji finansowych.

Skrill

Bring your payment details together in one place

Wprowadzenie

Kiedy pojawiła się online w 2001 roku, znana był jako Moneybookers Ltd. Do 2011 roku zmieniono nazwę na Skrill Holdings Ltd, a firma uzyskała pełną licencję i od tego czasu jest regulowana przez Urząd Usług Finansowych w Wielkiej Brytanii zgodnie z ustawą o pieniądzach elektronicznych z 2011 roku pod względem wydawania elektronicznych pieniędzy.

Recenzja

Skrill to e-portfel, który zapewnia bezpieczne i szybkie przelewy środków na całym świecie. Jest bardzo łatwy w użytkowaniu i jest najprzyjaźniejszym e-portfelem, jeśli chodzi o wpłatę środków dla celów hazardowych, zapewniając specjalne oferty i promocje, dzięki którym możesz używać swojego salda bezpośrednio. Używanie Skrilla u agentów bukmacherskich jest prawdopodobnie najlepszą dostępną opcją.

W zestaw usług wchodzi aplikacja dostępna na każdym urządzeniu mobilnym z połączeniem internetowym, a także przelewy małych kwot bez uprzedniej weryfikacji konta.

Jednakże, żeby skorzystać z pełnej rangi usług musisz zweryfikować konto – wystarczy przesłać odpowiednie dokumenty zależnie od kraju zamieszkania, takie jak zaświadczenie adresu, wyciąg z banku i/lub informacje o karcie kredytowej.

Od Moneybookers do Skrilla, strona przyciągnęła ponad 2 miliony użytkowników dzięki bezpieczeństwu swoich usług. Ciągłe aktualizacje systemów bezpieczeństwa, kontrola przeciw oszustwom i inne metody gwarantują zabezpieczenie danych osobowych w każdym momencie. Skrill oferuje także możliwość przelewania środków w krajach, w których tradycyjna bankowość jest zbyt wolna, przestarzała lub ograniczona, co jest kolejnym powodem, dla którego klienci Skrilla mogą być wdzięczni.

Fakty w pigułce

  • Bardzo łatwe w użytkowaniu i w pełni bezpieczne
  • Środki są szybko przelewane
  • Specjalne apki dostępne dla wszystkich urządzeń mobilnych
  • Promocje z zakładów i kasyna wypłacane bezpośrednio z salda konta
  • Transakcje małych kwot są możliwe nawet bez weryfikacji konta
  • Najprzyjaźniejsze dla świata hazardu