Oryginalne konta betfair.com, bet365.com oraz pinnacle.com (z najmniejszymi ograniczeniami) dostępne wyłącznie przez acc-ex.com! >>>> Inni bukmacherzy na życzenie >>>> Użyj naszej usługi ekspresowej (opłata 6%) dla szybszych transakcji finansowych.

Neteller

Płać online z pewnością

Wprowadzenie

Neteller jest jednym z najstarszych i najbardziej zaufanych e-portfeli. Powstał w 1999 roku i należy do Paysafe Financial Services Ltd. Obecnie służy 23 milionom klientów, a także wielu stronom i firmom, które akceptują Neteller jako formę płatności. Strona jest w pełni licencjonowana i regulowana przez Brytyjski Urząd ds. Nadzoru Finansowego, który jednocześnie zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo Twoich środków.

Recenzja

Ideą istnienia e-portfela jest zapewnienie możliwości przelewania środków pieniężnych gdziekolwiek na świecie, unikając opóźnień, komplikacji, nadmiernych regulacji i nieudolności tradycyjnego systemu bankowego. Jest to znacznie szybszy sposób i równie bezpieczny. Neteller stosuje najnowsze protokoły szyfrujące, żeby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich transakcji oraz Dwuetapową Weryfikację jako dodatkowe zabezpieczenie.

Tak samo, Neteller stosuje najnowsze technologie, żeby jego klienci mogli korzystać z e-portfela na każdym urządzeniu połączonym z Internetem dzięki aplikacji dla Androida i iOS.

Opłaty naliczane za transakcje są rozsądne, a program oferuje klientom punkty za przenoszenie swoich środków przez Neteller, które mogą być wymienione na gotówkę.

Ponadto, jest to definitywnie jeden z najlepszych e-portfeli, którego możesz użyć do wpłacania środków na swoje konto zakładów przez agenta, jeśli nie najlepszy.

Fakty w pigułce

  • Jeden z pierwszych i najbardziej zaufanych e-portfeli
  • Szybkie przelewy pieniężne
  • Przelewy przez Skrill
  • Dwuetapowa weryfikacja dla dodatkowego bezpieczeństwa
  • Przyjazne branży hazardowej