Oryginalne konta betfair.com, bet365.com oraz pinnacle.com (z najmniejszymi ograniczeniami) dostępne wyłącznie przez acc-ex.com! >>>> Inni bukmacherzy na życzenie >>>>

Regulamin

Korzystając, uzyskując w jakikolwiek sposób dostęp, przeglądając Stronę (www.acc-ex.com), wyrażasz zgodę na przestrzeganie następującego Regulaminu:

Własność intelektualna

Acc-ex.com jest jedynym właścicielem samej Strony i całej jej zawartości. Jako takie, obie rzeczy są w pełni chronione przez międzynarodowe prawo autorskie i wszystkie inne przepisy dotyczące praw własności intelektualnej obowiązujące w danym momencie na całym świecie.

CZŁONKOSTWO

Wypełniając i przesyłając formularz członkostwa, potwierdzasz i oświadczasz, że:

 • Masz 18 lat lub więcej.
 • Masz zdolność prawną i jesteś w stanie zawrzeć z nami prawnie wiążącą umowę.
 • Podane przez ciebie informacje rejestracyjne są prawdziwe i aktualne. W przypadku jakichkolwiek zmian zgadzasz się nas natychmiast o nich poinformować, w przeciwnym razie nieoczekiwane działania mogą prowadzić do dodatkowych kosztów.
 • Jesteś faktycznie osobą, której dane są podane w formularzu rejestracyjnym.
 • Działasz samodzielnie, a nie jako agent lub przedstawiciel strony trzeciej.
 • Nie jesteś rezydentem Stanów Zjednoczonych.

Account-Exchange zastrzega sobie prawo do odrzucenia wniosku o członkostwo oraz do zamknięcia wszelkich kont i/lub zakończenia członkostwa bez uprzedniego lub dalszego powiadomienia lub uzasadnienia takiego działania. W takim przypadku Account-Exchange gwarantuje zwrot dostępnych środków, które zostaną przetworzone jako wypłata.

Account-Exchange zastrzega sobie również prawo do zażądania wszelkich dokumentów, które potwierdziłyby tożsamość i obecny adres członka, a także własność kont używanych do wpłacania środków. Takie działanie może zostać podjęte w dowolnym momencie, gdy Account Exchange uzna to za konieczne.

KONTA I DZIAŁALNOŚĆ ZAKŁADÓW

Account-Exchange nie może i nie będzie ponosić odpowiedzialności w żaden sposób za działalność bukmacherską na danym koncie (kontach). Odpowiedzialność za podejmowanie decyzji i obstawianie zakładów za pośrednictwem konta (kont) spoczywa wyłącznie na tobie.

Nie możesz zmienić hasła do konta bez poinformowania nas o tym, w przeciwnym razie zostaną naliczone dodatkowe opłaty. Jest to potrzebne, abyśmy mogli wpłacać depozyty na twoje konto.

Odpowiedzialność za utrzymanie bezpieczeństwa i poufności twojego konta (kont) spoczywa wyłącznie na tobie. Wyrażasz zgodę na zachowanie informacji o wynajmowanym koncie (imię i nazwisko, adres, numery kontaktowe, e-maile itp.) w ścisłej tajemnicy i zgadzasz się, że będziesz ponosić odpowiedzialność za wszelkie niewłaściwe wykorzystanie tych danych.

Account-Exchange zastrzega sobie prawo do potrącenia środków na odnowienie członkostwa z dowolnego aktywnego przelewu bez wcześniejszego powiadomienia lub wyraźnej zgody w przypadku wygaśnięcia członkostwa.

Wszelkie centy znajdujące się na saldzie nie będą obsługiwane. Nie wypełniaj centów przy żądaniu przelewu, w przeciwnym razie formularz zostanie uznany za nieprawidłowo wypełniony i zostaną naliczone dodatkowe opłaty.

Nie możesz kontaktować się z żadnym z bukmacherów używając nazwy właściciela konta. Wszelkie pytania lub problemy należy kierować drogą mailową do Doradców Accont-Exchange: [email protected]

Account-Exchange nie ma uprawnień ani nie może wywierać żadnego wpływu na jakiekolwiek decyzje podejmowane przez bukmacherów w sprawach związanych z twoim kontem lub twoją działalnością bukmacherską. Reklamacje dotyczące ponownego rozliczenia, zwrotu pieniędzy lub podobnych spraw nie będą rozpatrywane przez Account-Exchange.

WPŁATY, WYPŁATY I PRZELEWY

Przetwarzamy wszystkie wpłaty, wypłaty i przelewy tylko na, z i pomiędzy rachunkami, które są przez nas obsługiwane.

Wpłaty za otwarcie członkostwa i na podane konta, a także wszystkie transakcje na, z i między kontami są przetwarzane w ciągu 12 godzin.

Nie przetwarzamy wniosków, dopóki nie wypełnisz formularza wypłaty. Musisz również złożyć ten sam wniosek ze swojego konta zakładów. Jeżeli nie jest to możliwe (Bet365), złożymy wniosek za ciebie. Wypłaty nie mogą być anulowane, w przeciwnym razie zostaną naliczone dodatkowe opłaty.

W następujących przypadkach mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty:

 • Jeśli twoje konto Bet365 jest nielimitowane i złożysz wniosek o wypłatę mniejszą niż 600 USDT;
 • Jeśli do przelewu użyjesz konta, którego nie jesteś właścicielem lub które nie jest na twoje imię;
 • Jeśli jakikolwiek wniosek o wpłatę, wypłatę czy przelew pomiędzy kontami został nieprawidłowo wypełniony;

   

  Wymagana minimalna stawka
  Bukmacher Żeby otworzyć konto Dla istniejących klientów*
  Betfair 4400 USDt 600 USDt
  Bet365, Matchbook, Pinnacle,
  10bet, Dafabet, Sbobet,1Xbet,
  Betdaq, Marathonbet, Parimatch
  2200 USDt 600 USDt
  Inne konta na żądanie 2200 USDt 600 USDt
  *Od przelewów kwot mniejszych niż 600 USDt są pobierane wyższe opłaty.

ZMIANY W REGULAMINIE

Account Exchange zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w dowolnym momencie. Twoja decyzja o dalszym odwiedzaniu strony i korzystaniu z naszych usług po wprowadzeniu takich zmian stanowi formalną akceptację nowego Regulaminu. Dlatego prosimy o regularne sprawdzanie i przeglądanie niniejszego Regulaminu pod kątem wszelkich takich zmian. Jeśli nie zgadzasz się z jakimikolwiek postanowieniami lub zmianami wprowadzonymi do niniejszego Regulaminu, prosimy i zalecamy natychmiastowe zaprzestanie korzystania z naszej strony.

W przypadku, gdy Regulamin nie jest dostępny w twoim języku lub jego tłumaczenie nie jest zaktualizowane, obowiązuje angielska wersja Regulaminu, do którego należy się odnieść w razie potrzeby.