Oryginalne konta betfair.com, bet365.com oraz pinnacle.com (z najmniejszymi ograniczeniami) dostępne wyłącznie przez acc-ex.com! >>>> Inni bukmacherzy na życzenie >>>>

O nas

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć o ACC-EX to, że jesteśmy usługą WYŁĄCZNIE DLA CZŁONKÓW. Rozszerzamy nasze zaproszenie na każdego, kto potrzebuje konta zakładów u kilku wybranych i najlepszych bukmacherów i giełd, jakie oferujemy. Jednakże, musisz najpierw zostać członkiem, żeby móc korzystać ze wszystkich naszych ofert.

Naszą mantrą jest to, że oferujemy prawdziwe i namacalne rozwiązania problemu tych, którzy nie są w stanie otworzyć konta, a nie tylko puste słowa. Zdania takie, jak "nie można Ci..." lub "przepraszamy, ale nie możemy" nie zostaną wypowiedziane przez nikogo z naszej ekipy. Porozmawiajmy o tym, jak coś takiego w ogóle jest możliwe.

Betfair.com, jak wszyscy wiemy, jest top marką w świecie zakładów. Ale istnieje wiele powodów, dlaczego ktoś mógłby mieć problemy z otworzeniem tam konta. Najczęściej jest to spowodowane miejscem zamieszkania, którego rezydenci według prawa nie mogą otworzyć konta Betfair. To samo dotyczy Bet365.com i Pinnacle. Jednak, dzięki naszemu innowacyjnemu pomysłowi, jesteśmy w stanie urzeczywistnić Twoje sny i otworzyć dla Ciebie konta u tych 3 najlepszych marek niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.

Jest to zazwyczaj bardzo proste. Każdy powyższy bukmacher ma miliony kont, które są albo nieaktywne albo należą do osób, które nie chcą już ich używać. My pośredniczymy w połączeniu pomiędzy właścicielem tych kont i graczami, którzy naprawdę chcą posiadać konto u tych bukmacherów, ale nie mogą. W skrócie, właściciele, którzy nie chcą używać swoich kont, pozwalają graczom na korzystanie z nich w ich umieniu i otrzymują zapłatę za taką wymianę.

Jednakże, nasze usługi tutaj się nie kończą. Oferujemy także możliwość otworzenia kont na Orbit Exchange i 10bet, dwóch najgorętszych nowych marek w branży. Te firmy są znane z ogromnych płynności, najwyższych kursów i najmniejszych ograniczeń. To znaczy, że pozwalają Ci na największe zyski.

Każdy agent, który szanuje swoje imię, nie ogranicza swoich usług do tych powierzchownych. Taki agent proponuje cały pakiet. Dla nas ACC-EX oznacza to:

  • Obsługa klienta czynna codziennie całą dobę, która odpowie na jakiekolwiek pytania
  • Szeroki zakres metod płatności. Jedna z nich z pewnością spełni twoje potrzeby.
  • Bardzo łatwa i szybka rejestracja, która szybko pozwoli ci cieszyć się korzyściami, jakie oferujemy

Zainteresowany? Dobrze! Nie marnuj czasu, przejdź do formularza rejestracyjnego, wypełnij go i zaczynaj! Oczywiście, jeśli masz jakieś pytania, możesz zawsze napisać do nas na [email protected] lub na chacie na naszej stronie.