Oryginalne konta betfair.com, bet365.com oraz pinnacle.com (z najmniejszymi ograniczeniami) dostępne wyłącznie przez acc-ex.com! >>>> Inni bukmacherzy na życzenie >>>> Użyj naszej usługi ekspresowej (opłata 6%) dla szybszych transakcji finansowych.

Welcome to the ACC-EX Frequently Asked Question section. Here you will find answers to the most common issues. Please refer to the list below and click the question you're interested in - you will be taken to the appropiate answer automatically;

1: Czym jest Account-Exchange?

Account-Exchange to serwis usług, dzięki którym profesjonalni gracze są w stanie ubiegać się o konta na Bet365 and Betfair od ludzi, którzy są gotowi oddać im swoje własne konta.

2: Czy mogę założyć konto?

Tak, pod warunkiem, że ukończyłem 18 lat, nie jesteś obywatelem Stanów Zjednoczonych i jesteś gotowy zapłacić za usługę. Ludzie nie oddadzą swoich własnych kont za darmo, a my musimy zarobić na własne utrzymanie.

3: W ciągu 2 miesięcy ukończę 18 lat. Czy mogę ubiegać się o założenie konta?

Nie. Musisz mieć ukończone co najmniej 18 lat, aby skorzystać z naszych usług. Weryfikacja wieku i tożsamości jest etapem obowiązkowym dla każdego z naszych klientów w celu potwierdzenia jego wieku.

4: Osobiście/przez innego brokera posiadam/posiadałem konto na bet365/betfair – czy nadal kwalifikuję się na założenie u Was konta(kont)?

Tak, kwalifikujesz się.

5: Co się stanie, jeśli BET365 zablokuje moje konto i zablokuje środki?

Bet365 is one of the biggest bookies in the world and one of the most serious. They do not block accounts without serious reason. If you use a bot, or your IP comes from a restricted country, or you place bets on fixed matches, then your account can be blocked.

All accounts are fully KYC verified and we will take NO responsibility for damages in any and all of the cases stated above. We can only send emails to Bet365, requesting a resolution.

6: Jak długo będę musiał czekać na odpowiedź?

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby szybko Tobie odpowiedzieć, jednak nie możemy jej zagwarantować. Jeśli nie otrzymałeś od nas natychmiastowej odpowiedzi, prosimy o cierpliwość. W momencie, gdy uzyskamy odpowiedź, z pewnością do Ciebie powrócimy.

7: W jaki sposób mogę się z Wami skontaktować?

Drogą mailową na adres support@acc-ex.com lub poprzez znajdujących się na naszej stornie internetowej kwestionariusz kontaktowy. Jeśli jesteś członkiem naszego klubu, powinieneś także mieć możliwość skontaktowania się z nami przez Skype.

8: Co w przypadku, gdy dokonałem przelewu bankowego, a pieniądze nie zostały dodane do mojego konta(kont)?

Wystarczy najzwyczajniej poczekać. Nie jesteśmy magikami, jednak jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. A zajmuje to nieco czasu. Upewnij się, że nie zapomnieliśmy o Tobie.

9: Account-exchange to nowy serwis usług – w jaki sposób mogę Wam zaufać?

To właśnie Twoja osoba potrzebuje kont zapewnionych przez nasze usługi. Jeśli nie czujesz się w pełni pewnie współpracując z nami, nie wahaj się szukać gdzieś indziej witryny świadczącej podobne usługi.

10: Czy będę musiał przejść weryfikację wieku i tożsamości?

Nie, nie musisz jej przechodzić.

11: Czy mogę korzystać z oprogramowania do stawiania zakładów na koncie Betfair?

Tak jeśli potrafisz. Upewnij się, że podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego wskazałeś, z jakiego oprogramowania do stawiania zakładów chcesz korzystać. Jeśli o tym zapomniałeś, nie wahaj się wysłać do nas prośby na ten temat na adres mailowy support@acc-ex.com.

12: Czy mogę samodzielnie zainstalować i korzystać z oprogramowania do stawiania zakładów?

Nie. Tylko My jesteśmy w stanie zainstalować pożądane przez Ciebie oprogramowanie do stawiania zakładów. Nie wolno robić tego na własną rękę.

13: Czy mogę samodzielnie zakupić oprogramowanie do stawiania zakładów i powierzyć Wam jego instalację?

Nie. Jeśli zdecydujesz się już na rozpoczęcia korzystania z oprogramowania do stawiania zakładów, musisz przelać nam kwotę adekwatną z ceną jego zakupu, a My go zakupimy i zainstalujemy za Ciebie.

14: Jakie waluty są przez Was akceptowane? W jakiej walucie dostępne będzie konto(-a) Bet365 i Betfair?

Wyłącznie Euro(€). Inne waluty nie są akceptowane.

15: Zostałem poinformowany, że moje konto(-a) zostało zastrzeżone do momentu pierwszej wpłaty. Co to oznacza?

Od momentu, gdy otrzymamy Twój list polecający, zastrzeżemy dla Ciebie żądane konto(-a). Poinformujemy Ciebie także drogą mailową o wszystkich szczegółach, dzięki czemu będziesz wiedział, w jaki sposób i kiedy dokonać wpłaty na konta oraz abonamentu członkowskiego. Będziesz miał 24 godziny na ukończenie tego procesu. Jeśli w ciągu 24 godzin nie został ukończony przelew bankowy, zastrzeżemy konto(-a) innym graczom.

16: Zarejestrowałem się najpierw w celu uzyskania konta na bet365. Czy jestem w stanie później otworzyć konto na Betfair?

Tak. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail, a z chęcią Tobie w tym pomożemy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania nie wahaj się je nam wysłać na adres mailowy: support@acc-ex.com.