Oryginalne konta betfair.com, bet365.com oraz pinnacle.com (z najmniejszymi ograniczeniami) dostępne wyłącznie przez acc-ex.com! >>>> Inni bukmacherzy na życzenie >>>>

FAQ

Witamy w sekcji Często Zadawane Pytania ACC-EX. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapoznaj się z poniższą listą i kliknij pytanie, które Cię interesuje - automatycznie zostaniesz przeniesiony do odpowiedniej odpowiedzi;

1: Czym jest Account-Exchange?

Account-Exchange to usługa, za pośrednictwem której profesjonalni gracze mogą nabyć nie tylko konta Bet365 i Betfair od osób, które są gotowe zrezygnować z własnych kont, ale także szeroką gamę kont bukmacherskich na żądanie.

2: Czy mogę założyć konto?

Tak, pod warunkiem, że ukończyłem 18 lat, nie jesteś obywatelem Stanów Zjednoczonych i jesteś gotowy zapłacić za usługę. Ludzie nie oddadzą swoich własnych kont za darmo, a my musimy zarobić na własne utrzymanie.

3: W ciągu 2 miesięcy ukończę 18 lat. Czy mogę ubiegać się o założenie konta?

Nie. Musisz mieć ukończone co najmniej 18 lat, aby skorzystać z naszych usług. Weryfikacja wieku i tożsamości jest etapem obowiązkowym dla każdego z naszych klientów w celu potwierdzenia jego wieku.

4: Mam/miałem własne konto bukmacherskie/za pośrednictwem innego brokera - czy nadal mogę mieć u Ciebie jakieś konto (a)?

Tak, kwalifikujesz się.

5: Co się stanie, jeśli bukmacher, u którego otworzę konto bukmacherskie przez Ciebie, zablokuje moje konto i zamrozi moje środki?

Bukmacherzy nie blokują kont bez poważnego powodu. Jeśli używasz bota lub Twoje IP pochodzi z kraju objętego ograniczeniami lub obstawiasz ustalone mecze, Twoje konto może zostać zablokowane.

Wszystkie konta są w pełni zweryfikowane przez KYC i NIE ponosimy żadnej odpowiedzialności za szkody we wszystkich przypadkach wymienionych powyżej. Możemy tylko wysyłać e-maile do bukmachera z prośbą o rozwiązanie.

6: Jak długo będę musiał czekać na odpowiedź?

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby szybko Tobie odpowiedzieć, jednak nie możemy jej zagwarantować. Jeśli nie otrzymałeś od nas natychmiastowej odpowiedzi, prosimy o cierpliwość. W momencie, gdy uzyskamy odpowiedź, z pewnością do Ciebie powrócimy.

7: W jaki sposób mogę się z Wami skontaktować?

Drogą mailową na adres [email protected] lub poprzez znajdujących się na naszej stornie internetowej kwestionariusz kontaktowy. Jeśli jesteś członkiem naszego klubu, powinieneś także mieć możliwość skontaktowania się z nami przez Skype.

8: Co w przypadku, gdy dokonałem przelewu bankowego, a pieniądze nie zostały dodane do mojego konta(kont)?

Wystarczy najzwyczajniej poczekać. Nie jesteśmy magikami, jednak jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. A zajmuje to nieco czasu. Upewnij się, że nie zapomnieliśmy o Tobie.

9: Account-exchange to nowy serwis usług – w jaki sposób mogę Wam zaufać?

To właśnie Twoja osoba potrzebuje kont zapewnionych przez nasze usługi. Jeśli nie czujesz się w pełni pewnie współpracując z nami, nie wahaj się szukać gdzieś indziej witryny świadczącej podobne usługi.

10: Czy będę musiał przejść weryfikację wieku i tożsamości?

Nie, nie musisz jej przechodzić.

11: Czy mogę używać oprogramowania bukmacherskiego z kontem giełdy zakładów?

Tak jeśli potrafisz. Upewnij się, że podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego wskazałeś, z jakiego oprogramowania do stawiania zakładów chcesz korzystać. Jeśli o tym zapomniałeś, nie wahaj się wysłać do nas prośby na ten temat na adres mailowy [email protected]

12: Czy mogę samodzielnie zainstalować i korzystać z oprogramowania do stawiania zakładów?

Nie. Tylko My jesteśmy w stanie zainstalować pożądane przez Ciebie oprogramowanie do stawiania zakładów. Nie wolno robić tego na własną rękę.

13: Czy mogę samodzielnie zakupić oprogramowanie do stawiania zakładów i powierzyć Wam jego instalację?

Nie. Jeśli zdecydujesz się już na rozpoczęcia korzystania z oprogramowania do stawiania zakładów, musisz przelać nam kwotę adekwatną z ceną jego zakupu, a My go zakupimy i zainstalujemy za Ciebie.

14: Jakie waluty akceptujesz? W jakiej walucie będzie moje konto (a)?

Wyłącznie Euro(€). Inne waluty nie są akceptowane.

15: Zostałem poinformowany, że moje konto(-a) zostało zastrzeżone do momentu pierwszej wpłaty. Co to oznacza?

Od momentu, gdy otrzymamy Twój list polecający, zastrzeżemy dla Ciebie żądane konto(-a). Poinformujemy Ciebie także drogą mailową o wszystkich szczegółach, dzięki czemu będziesz wiedział, w jaki sposób i kiedy dokonać wpłaty na konta oraz abonamentu członkowskiego. Będziesz miał 24 godziny na ukończenie tego procesu. Jeśli w ciągu 24 godzin nie został ukończony przelew bankowy, zastrzeżemy konto(-a) innym graczom.

16: ZNajpierw zarejestrowałem się na konto Bet365. Czy mogę później otrzymać konto Betfair lub inne konto?

Tak. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail, a z chęcią Tobie w tym pomożemy.

17. Czy istnieje sposób, aby przyspieszyć transakcje finansowe zamiast czekać, aż zostaną przetworzone w kolejce?

Tak jest. Możesz wybrać usługę Express, która występuje w każdym formularzu wpłaty, wypłaty lub przelewu między kontami za dodatkową opłatą w wysokości 6%.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania nie wahaj się je nam wysłać na adres mailowy: [email protected]