Oryginalne konta betfair.com, bet365.com oraz pinnacle.com (z najmniejszymi ograniczeniami) dostępne wyłącznie przez acc-ex.com! >>>> Inni bukmacherzy na życzenie >>>> Użyj naszej usługi ekspresowej (opłata 6%) dla szybszych transakcji finansowych.

Rejestracja

Można wybrać wiele kont
Personal Information
Użytkownik poprzez używanie, posiadanie dostępu w jakikolwiek sposób oraz przeglądanie Strony (www.acc-ex.com), akceptuje poniższy Regulamin serwisu:

Własność Intelektualna

Acc-ex.com jest jedynym właścicielem Strony i jej całej zawartości. Jako takie, oba podmioty są w pełni chronione przez międzynarodowe prawa autorskie i wszystkie inne przepisy dotyczące praw własności intelektualnej obowiązujące na całym świecie w danym momencie.

Członkostwo

Poprzez wypełnienie i przesłanie formularza członkostwa, użytkownik zgadza się i potwierdza, że:

  • Ma przynajmniej 18 lat.
  • Ma zdolność prawną, jest odpowiedzialny za własne czyny i jest w stanie zawrzeć z nami prawnie wiążącą umowę.
  • Informacje podane przy rejestracji są aktualne i dokładne. W przypadku jakichkolwiek zmian, użytkownik zgadza się natychmiast nas o nich poinformować.
  • Użytkownik jest faktycznie osobą, której dane są podane w formularzu rejestracyjnym.
  • Użytkownik działa dla siebie i nie jako agent lub przedstawiciel osób trzecich.
  • Nie jest obywatelem Stanów Zjednoczonych.

Account-Exchange zastrzega sobie prawo do odrzucenia każdego wniosku o członkostwo, jak również prawo do zamknięcia jakichkolwiek kont i/lub zakończenia członkostwa bez uprzedniego lub dalszego powiadomienia lub uzasadnienia takiego działania. W takim przypadku Account-Exchange gwarantuje zwroty dostępnych sald, które będą przetwarzane jako transakcje wypłat.

Account-Exchange także zastrzega sobie prawo do zażądania jakiejkolwiek dokumentacji potwierdzającej tożsamość i obecny adres użytkownika, jak również własność kont używanych do przelewania środków. Takie kroki mogą być podjęte w każdym momencie, jeśli acc-ex uzna to za konieczne.

Konta i Zakłady

Wszystkie konta są tworzone i utrzymywane w euro wyłącznie. Jakiekolwiek centy na saldzie nie będą przetwarzane.

Użytkownik jest w pełni odpowiedzialny za zachowanie bezpieczeństwa i poufności swoich kont. Użytkownik zgadza się na utrzymywanie swoich danych RDC, informacji (imię i nazwisko, adres, numery kontaktowe, emaile, etc.) w pełni poufnie i że jest całkowicie odpowiedzialny za niewłaściwe korzystanie z loginu.

Użytkownikowi zabrania się kontaktować z jakimikolwiek bukmacherami używając nazwy właściciela konta. Jakiekolwiek pytania czy problemy będą bezpośrednio przekierowywane mailowo do Doradców Account Exchange.

Użytkownikowi także zabrania się zmieniać hasło bez poinformowania nas o tym, w przeciwnym razie możemy naliczyć dodatkowe opłaty. Jest to konieczne do przelewania wpłat na konto użytkownika.

Użytkownik jest wyłącznie odpowiedzialny za dokonywanie wyborów i obstawianie zakładów na swoich kontach. Acc-Ex nie może i nie będzie ponosić odpowiedzialności w żaden sposób za aktywność gracza na jakichkolwiek kontach.

Nie mamy absolutnie żadnej władzy lub nie możemy wprowadzić żadnych środków wpływających na jakiekolwiek decyzje bukmacherów w związku z kontem lub aktywnością gracza. Skargi dotyczące przeniesienia, zwrotu środków lub podobnych nie będą badane przez Account Exchange.

Wpłaty, Wypłaty i Przelewy

Przetwarzamy wszystkie wpłaty, wypłaty i przelewy jedynie z, na i pomiędzy kontami, które są przez nas obsługiwane.

Wpłaty za nowe członkostwo i na wskazane konta są przetwarzane tak szybko, jak to możliwe. Jakiekolwiek apelacje o szybsze przetwarzanie będą ignorowane, jako że ten proces nie zależy od nas.

Wszystkie transakcje z, na i pomiędzy kontami są także przetwarzane tak szybko, jak to możliwe. Jakiekolwiek apelacje o szybsze przetwarzanie będą ignorowane, jako że ten proces nie zależy tylko od nas.

Kiedy użytkownik wypełnia formularz wypłaty, powinien zlecić takie samo zadanie odpowiedniemu bukmacherowi przez swoje konto. Jeśli użytkownik nie zgłosi takiej prośby samodzielnie w ciągu 6 godzin po wysłaniu formularza wypłaty do nas, musimy zrobić to w imieniu użytkownika i mogą zostać naliczone opłaty od przetwarzania w wysokości 3%.

Wypłaty nie mogą być anulowane, w przeciwnym razie zostaną naliczone dodatkowe opłaty.

Zmiany Tego Regulaminu

Account-Exchange zastrzega sobie prawo do zmiany tego Regulaminu w każdym momencie. Jeśli użytkownik nadal odwiedza stronę i korzysta z naszych usług po wprowadzeniu zmian, oficjalnie potwierdza nowy Regulamin.

Dlatego, prosimy użytkowników o regularne sprawdzanie, czy nie nastąpiły zmiany w tym Regulaminie. Jeśli użytkownik nie zgadza się na jakiekolwiek prowizje czy wprowadzone zmiany w tym Regulaminie, prosimy i zalecamy natychmiastowe zaprzestanie używania lub wchodzenia na stronę.